Concurs de pescuit pentru elevii Școlii Gimnaziale „Theodor Bucurescu” Elevii Școlii Gimnaziale „Theodor Bucurescu” Nr. 1 din Sânnicolau Mare au participat la tradiționalul concurs de pescuit organizat în ultima săptămână de școală. #ȘtirileSânnicolauTV
https://www.youtube.com/watch?v=1yjAuDAZnBw





