Apel pentru protejarea florilor de pe Aranca Primăria Orașului Sânnicolau Mare face din nou apel la cetățeni să respecte spațiile verzi și florile plantate pe domeniul public, după ce mai multe flori de pe malul Canalului Aranca au fost rupte. #ȘtirileSânnicolauTV
https://www.youtube.com/watch?v=x-bIjP8LL6I





