Într-o atmosferă plină de bucurie și emoție, Școala Generală Nr. 1 „Theodor Bucurescu” din Sânnicolau Mare a sărbătorit încheierea anului școlar printr-un eveniment special organizat în curtea școlii. Elevii, împreună cu dascălii, părinții și reprezentanți ai autorităților locale, au participat la festivitatea de premiere, un moment așteptat cu entuziasm de întreaga comunitate școlară. #ȘtirileSânnicolauTV
Postari similare

Apel pentru protejarea florilor de pe Aranca
Apel pentru protejarea florilor de pe Aranca Primăria Orașului Sânnicolau Mare face din nou apel
Concurs de pescuit pentru elevii Școlii Gimnaziale „Theodor Bucurescu”
Concurs de pescuit pentru elevii Școlii Gimnaziale „Theodor Bucurescu” Elevii Școlii Gimnaziale „Theodor Bucurescu” Nr.
Premiere de final de an la Școala Gimnazială „Nestor Oprean”
Premiere de final de an la Școala Gimnazială „Nestor Oprean” La Școala Gimnazială „Nestor Oprean”
Premiere de final de an la Școala Gimnazială „Theodor Bucurescu”
Premiere de final de an la Școala Gimnazială „Theodor Bucurescu” La Școala Gimnazială „Theodor Bucurescu”

