Primăvara a fost întâmpinată la Sânnicolau Mare printr-un gest simbolic dedicat doamnelor și domnișoarelor din comunitate. Cu ocazia sărbătorilor de 1 și 8 Martie, echipe din cadrul Primăriei Orașului Sânnicolau Mare au oferit câte un trandafir femeilor întâlnite în oraș, ca semn de apreciere și respect.
Postari similare

Apel pentru protejarea florilor de pe Aranca
Apel pentru protejarea florilor de pe Aranca Primăria Orașului Sânnicolau Mare face din nou apel
Concurs de pescuit pentru elevii Școlii Gimnaziale „Theodor Bucurescu”
Concurs de pescuit pentru elevii Școlii Gimnaziale „Theodor Bucurescu” Elevii Școlii Gimnaziale „Theodor Bucurescu” Nr.
Premiere de final de an la Școala Gimnazială „Nestor Oprean”
Premiere de final de an la Școala Gimnazială „Nestor Oprean” La Școala Gimnazială „Nestor Oprean”
Premiere de final de an la Școala Gimnazială „Theodor Bucurescu”
Premiere de final de an la Școala Gimnazială „Theodor Bucurescu” La Școala Gimnazială „Theodor Bucurescu”

