Elevi din Timișoara, la Castelul Nako Un grup de 100 de elevi de la Liceul „Béla Bartók” din Timișoara a vizitat Sânnicolau Mare, unde a descoperit Castelul Nako și muzeul dedicat marelui compozitor Béla Bartók. #ȘtirileSânnicolauTV
https://www.youtube.com/watch?v=XMZccAHXAks





