Premiere de final de an la Școala Gimnazială „Theodor Bucurescu” La Școala Gimnazială „Theodor Bucurescu” Nr. 1 din Sânnicolau Mare a avut loc festivitatea de premiere de la finalul anului școlar, un moment important pentru elevi, profesori și părinți. În cadrul evenimentului au fost recompensați elevii care s-au remarcat prin rezultate bune la învățătură, implicare, seriozitate și participare la activitățile școlare desfășurate pe parcursul anului. #ȘtirileSânnicolauTV
https://www.youtube.com/watch?v=PqN5VpK_B9M





