Primăvara a fost întâmpinată la Sânnicolau Mare printr-un gest simbolic dedicat doamnelor și domnișoarelor din comunitate. Cu ocazia sărbătorilor de 1 și 8 Martie, echipe din cadrul Primăriei Orașului Sânnicolau Mare au oferit câte un trandafir femeilor întâlnite în oraș, ca semn de apreciere și respect.
Postari similare

Premiere de final de an la Școala Gimnazială „Theodor Bucurescu”
Premiere de final de an la Școala Gimnazială „Theodor Bucurescu” La Școala Gimnazială „Theodor Bucurescu”
Înscrieri pentru excursia seniorilor
Înscrieri pentru excursia seniorilor Asociația Seniorii Sânmiclăușeni organizează și în acest an excursia de o
Premiere de final de an la Liceul Teoretic „Ioan Jebelean”
Premiere de final de an la Liceul Teoretic „Ioan Jebelean” La Liceul Teoretic „Ioan Jebelean”
SânnicolauTv
Stream SânnicolauTV

